ARS POLONA
ARS POLONA
   polski   English
Książki
Czasopisma
Targi książki
   home strona główna         mapa serwisu
ARS POLONA
Wystawy i targi książki
Nowości i promocje

Książki » Książki polskie » Parma Press - oferta

Parma Press - oferta

Polska,


Cena: 136.00 zł

zamów

Polska

zdjęcia: Christian Parma, tekst: Wojciech Giełżyński, tekst podpisów: Bogna Parma, 320 zdjęć, 304 strony, 22,7 x 29,7 cm, kreda 170g/m², oprawa twarda, foliowana obwoluta, wersje językowe polska, angielska, niemiecka, francuska. (Cena zawiera 5% VAT)


„Polska nie ma gór wysokich i majestatycznych jak Alpy, ale Tatry — choć znacznie niższe — nie ustępują im groźnym urokiem skalnych turni. Polska nie ma ciepłego morza, jak kraje śródziemnomorskie, ale tak pięknych, piaszczystych plaż z trudem szukać. Puszcz na pewno na Syberii więcej, ale Puszcza Białowieska jest ze wszystkich najdziksza — bo czy gdzieś jeszcze można się spotkać oko w oko z ogromnym brodatym żubrem?” Ten cytat ze wstępu do albumu niech będzie kanwą do utkania obrazu Polski — należy na tą osnowę nałożyć wątki różnorodnej architektury, wartościowej sztuki, pamiątek burzliwej historii, kultywowanego folkloru i rozpędzonej teraźniejszości.


Poland/Polska,


Cena: 43.00 zł

zamów

Poland/Polska

zdjęcia: Christian Parma, tekst: Maciej Krupa, 156 zdjęć, 80 stron, format: 204 x 282 cm (A4), kreda błyszcząca 170 g/m², oprawa twarda, wersja językowa: angielsko-polska. (cena zawiera 5% VAT)


Czy można na 80 stronach albumu fotograficznego dokonać prezentacji 38-milionowego kraju bogatego w zabytki swojej tysiącletniej historii, geograficznie i przyrodniczo zróżnicowanego, z dostępem do morza, mającego góry, obfitującego w jeziora i duże kompleksy leśne, z licznymi ośrodkami przemysłowymi i tradycyjną jeszcze wsią? Autorzy albumu podjęli się tego zadania, przedstawiając to, co w poszczególnych regionach Polski najbardziej charakterystyczne, a także najpiękniejsze i najcenniejsze.Castles/Zamki,


Cena: 43.00 zł

zamów


Castles/Zamki

Zdjęcia: Christian Parma, tekst: Bogna Parma, 223 zdjęć, 80 stron, format: 204 x 282 cm (A4), kreda błyszcząca 170 g/m², oprawa twarda, wersja językowa: angielsko-polska.


(cena zawiera 5% VAT)
Album prezentuje bogactwo i różnorodność budownictwa warownego w Polsce, jednocześnie zadając kłam stereotypowi, że zamki to atrakcja turystyczna, po którą trzeba jechać do Francji, Niemiec lub Czech.


Warszawa,


Cena: 79.00 zł

zamów

Warszawa

zdjęcia: Christian Parma, tekst: Renata Grunwald-Kopeć, 117 zdjęć, 160 stron, format: 22,7 x 29,7 cm, kreda 170g/m², oprawa twarda, wersje językowe polska, angielska, niemiecka. (cena zawiera 5% VAT)

„Warszawę można lubić lub nie, ale trudno pozostać wobec niej obojętnym. Na pewno zasługuje na podziw i szacunek. Wojny przetaczające się przez kraj zostawiły swój ślad w tym mieście, jednak po każdej tragedii Warszawa odradzała się coraz większa i piękniejsza.” Autorka tekstu, Warszawianka od wielu pokoleń — lubi swoje miasto, ale i widzi jego wady. A autor fotografii postarał się pokazać Warszawę jak najpiękniejszą. W naszym albumie zaprezentowane zostały zabytki i najciekawsze miejsca w mieście, a fotografie stworzyły swoistą opowieść o historii i współczesności Miasta Stołecznego Warszawy.


szukaj
Panel klienta

Użytkownik: 
 
 
Hasło:  
 

Zaloguj się

CHZ Ars Polona S.A., ul. Obrońców 25, 03-933 Warszawa. Tel.: (22) 509-86-00, Fax: (22) 509-86-10