Książki zagraniczne

Ars Polona S.A. od niemal 70 lat zajmuje się importem książek naukowych i popularnych, które dostarczamy do instytucji rządowych i parlamentarnych, największych bibliotek akademickich, instytutów naukowych i badawczych, przedsiębiorstw handlowych oraz firm i osób prywatnych w całej Polsce.

Przyjmujemy zamówienia na książki większość publikacji dostępnych na światowym rynku wydawniczym i jesteśmy w stanie zaoferować je po atrakcyjnych cenach sprzedaży.

Mamy długoletnie doświadczenie i szerokie kontakty z branżą wydawniczą na całym świecie, a naszymi partnerami handlowymi są wiodące zagraniczne oficyny wydawnicze: Springer, Elsevier, Cambridge University Press, Oxford University Press, Brill, Sage, Taylor & Francis i wiele innych.

Jesteśmy dystrybutorem publikacji takich organizacji międzynarodowych jak: Council of Europe, EUR-OP, World Bank, OECD, WHO, FAO, UNESCO.

Zajmujemy się również działalnością promocyjną:

  • organizujemy  wystawy wydawnictw naukowych (mono- lub wielotematyczne) w porozumieniu z bibliotekami uczelnianymi i instytutami naukowymi,
  • uczestniczymy w szkoleniach, sympozjach, konferencjach, podczas których prezentujemy najnowszą literaturę światową, związaną tematycznie z przedmiotem imprezy,
  • uczestniczymy w targach i wystawach książki, podczas których prezentujemy publikacje wybranych wydawnictw zagranicznych,
  • prowadzimy stałą akcję informacyjno-promocyjną w różnych formach (oferty, katalogi, poczta elektroniczna).

Udzielamy informacji bibliograficznych i cenowych w oparciu o stale aktualizowane bazy danych. Na życzenie Klientów wykonujemy pełną wycenę kosztów realizacji składanych zamówień.

Nie pozostawiamy Klienta pozbawionego możliwości nabycia wybranego tytułu – na Jego życzenie poszukujemy książki wyczerpanej, trudno dostępnej, korzystając z możliwości zakupów antykwarycznych.

Jeżeli poszukują Państwo solidnego i doświadczonego partnera handlowego lub potrzebują Państwo wyceny konkretnej książki, zapraszamy do składania zapytań za pomocą formularza kontaktowego.